Patronat medialny nad konferencją „Prawo na co dzień” Piractwo w sieci

Kliknij, by powięszyć

Kliknij, by powiększyć

Miło mi poinformować, że blog Autorskielegalnie.pl został patronem medialnym konferencji naukowej „Prawo na co dzień” Piractwo w sieci, organizowanej przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Wrocław. Prelekcję na konferencji poprowadzi adwokat Bartłomiej Wieczorek, który znany jest z prowadzenia spraw dotyczących nielegalnego rozpowszechniania plików poprzez portal Chomikuj.pl. Myślę, że warto dowiedzieć się, jak to wygląda „od drugiej strony”, dlatego zachęcam do udziału w prelekcji, która odbędzie się dnia 15 stycznia (środa) na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Więcej informacji i plakat wydarzenia w treści wpisu.

„Prawo na co dzień”

Piractwo w sieci

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Wrocław zaprasza na prelekcję poruszającą tematykę piractwa w sieci. Odbywa się ona w ramach projektu „Prawo na co dzień”, cyklicznie organizowanego przez ELSA Poland. Podczas prelekcji poruszana jest praktyczna, codzienna strona prawa. Staramy się również łamać wszelkie stereotypy dotyczące hermetyzacji systemu prawnego oraz zwracamy uwagę na prawne niuanse w życiu codziennym.

Tegoroczna wrocławska edycja będzie dotyczyła prawnych aspektów ściągania i udostępniania plików w internecie. Prelekcję poprowadzi mec. Bartłomiej Wieczorek, pełnomocnik koncernów medialnych w sprawie roszczeń wobec użytkowników portalu chomikuj.pl.

Projekt odbędzie się dnia 15 stycznia na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Liczymy na duże zainteresowanie tematem i równie dużą frekwencję na prelekcji – do zobaczenia już w najbliższą środę w amfiteatrze B budynku C Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii! 🙂

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa
ELSA Wrocław
ul. Uniwersytecka 7-10, 1.08D
50-145 Wrocław
e-mail: pr@wroclaw.elsa.org.pl

Udostępnij ten tekst innym:

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *