O BLOGU

Prawo autorskie towarzyszy nam na każdym kroku. Dlatego na blogu postanowiłem poruszać głównie (choć nie tylko) tematykę związaną z prawem własności intelektualnej, w szczególności właśnie z prawem autorskim. Będę więc pisał o filmach, muzyce, kserowaniu, ściąganiu plików z Internetu i podobnych tematach – w kontekście prawa autorskiego.

Przystępując do tworzenia strony założyłem sobie, aby pojawiające się na niej treści były nie tylko ciekawe, ale również zrozumiałe dla czytelnika, który niekoniecznie musi być specjalistą w tej dziedzinie. To blog nie tylko dla prawników.

Dążyć będę przy tym do tego, aby pojawiały się tu przede wszystkim wpisy obrazujące „prawo autorskie w praktyce”. Od snucia rozważań czysto teoretycznych są na świecie rozumy tęższe, aniżeli mój 🙂

Mam nadzieję, że znajdziecie tu coś, co Was zainteresuje. Zapraszam do lektury!

Chcesz być informowany o nowych wpisach pojawiających się na blogu? Nic prostszego:

1) Zapisz się do newslettera. Raz w miesiącu dostaniesz maila, w którym poinformuje Cię o tym, co pojawiło się ostatnio na blogu. Jak to zrobić? Wystarczy podać swój mail w okienku po prawej stronie i kliknąć „subscribe”. Jeśli zmienisz zdanie – będziesz mógł się wypisać.

2) Polub bloga na Facebook’u. Zawsze będziesz mógł wejść na fanpage’a i sprawdzić, co pojawiło się na blogu. Dodatkowo – jeśli na fanpage’u zaznaczysz opcję „obserwuj” (po prawej stronie fanpage’a) – posty zamieszczane przeze mnie na Facebook’u będą wyświetlać się u Ciebie na tablicy.

3) Śledź bloga na Twitterze. Od niedawna blog jest również tam.

 

Zaznaczam, że wpisy na blogu odzwierciedlają moje poglądy i nie mogą być traktowane jako porady prawne, które wymagają indywidualnego podejścia do każdej sprawy.

 

Komentarze są wyłączone.