O AUTORZE

Logo_KIRPNazywam się Jakub Lorenc. Jestem radcą prawnym. Ukończyłem kierunek prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz odbyłem aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie uzyskując (po zdanym egzaminie zawodowym) tytuł radcy prawnego. Jestem ponadto absolwentem kursu CopyrightX działającego pod auspicjami Harvard Law School.

Specjalizuję się w prawie własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem prawa autorskiego. Od wielu lat doradzam przedsiębiorcom i twórcom w rozwiązywaniu problemów prawnych związanych z tą tematyką. Doradzam, przygotowuję i negocjuję kontrakty oraz prowadzę spory sądowe – choć uważam, że lepiej ich unikać dzięki dobrze napisanym i zrozumianym umowom.

Posiadam tytuł Trademark Attorney, co pozwala mi reprezentować Klientów przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej w sprawach dotyczących znaków towarowych.

Kiedy odpoczywam, poświęcam się rodzinie i swoim pasjom, zwłaszcza grom wideo i piłce nożnej. Przez wiele lat jako sędzia rozsądzałem liczne spory… na boisku piłkarskim.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

Szukasz radcy prawnego, który zrozumie Twój biznes i pozwoli Ci zabezpieczyć się od strony prawnej? A może potrzebujesz jednorazowej usługi – porady prawnej czy przygotowania umowy lub pomocy w rejestracji znaku towarowego? Zapraszam do zakładki kontakt.

Komentarze są wyłączone.